Mytomy, 22 stycznia 2010

Drodzy moi,

dwa tygodnie temu  wykluło nam się to forum. W jakim kierunku pójdzie - przekonamy się za czas jakiś. O przyszłości myślimy, i owszem, ale ponieważ zawsze lepiej realizować plany (zwłaszcza te ambitne) ze znanymi sobie i przyjaźniącymi się ludźmi, nie żałujemy czasu na wzajemne poznanie się. I polubienie.  Potrzeba nam siebie, wzajemnej sympatii, zaufania, wspólnych celów. Jeśli ma coś się wykluć, niech to będzie coś autentycznie potrzebnego, a nie tylko fasada. Lubię działać, ale tylko wtedy, gdy jestem przekonana o sensie tych działań.

Nie przestraszcie się więc kawiarnianego nastroju - jesteśmy (wbrew pozorom) grupą dopiero się poznającą. Ot, cieszymy się swoim towarzystwem...

Ale przecież nie wiadomo, czy w tej dobrej atmosferze uda nam się przetrwać burze i drażliwe tematy, które wcześniej czy później na pewno się pojawią. Musimy się sprawdzić, a czas chyba najlepszym sędzią będzie.

Fajnie, że tak wiele osób czuje, że nasza grupka ma szanse i perspektywy. Wierzę, że za jakiś czas stwierdzimy, że ci wszyscy, którzy już dziś widzą szanse naszej grupy na pożyteczną przyszłość, mieli rację! 

Czego nam wszystkim życzę!

Maelka

 

 

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )